Svatby a svatební večírky

Zajistím pro Vaši svatbu kvalitní ozvučení a produkci hudby dle Vašeho výběru.

Hudba na svatbu

Můj hudební repertoár je od 50. letpo současnou muziku kterou slýcháváte v rádiích. Samozřejmostí jsou dechovky i hudba pro děti. Na svatbě jsem vždy jen a jen pro Vás a Vaše svatební hosty. Nestane se tedy, že bych hrál to co se líbí pouze mě! Jsem připraven splnit všechna hudební přání Vás a Vaších hostů pohotově přímo na místě. Hudba na svatbě je vždy jedinečnou záležitostí, proto se na ni připravuji dopředu podle zaslaného svatebního formuláře, který ode mne vždy obdržíte po rezervaci termínu.

Ozvučení obřadu

Nejdůležitější část onoho dne. Na obřadu rozhodují vteřiny a proto záleží na přesném načasování. Většinou je třeba píseň na příchod ženicha, nevěsty a poté hudba ke gratulacím. Každý oddávající má však svůj harmonogram a počty písní se mohou lišit. Vše podrobně naplánujeme ve svatebním formuláři případně na osobní schůzce. Pokud vzdálenost osochní schůzku neumožňuje, můžeme vše přehledně probrat přes skype nebo po telefonu.

Podkres hostiny

Hostina je dalším důležitým bodem svatebního dne. Proto by taktéž neměla zůstat u hudby. Avšak u jídla by měla být klidná a méně hlučná atmosféra. Proto Vám rád nabídnu hudební podkres Vaší oblíbené hudby, pokud si nebudete vědět rady, rád zapátrám v mém hudebním archívu. Nebudete tak muset poslouchat cinkání příborů, ale naopak si vychutnáte jídlo bez zbytečných rušivých elementů.

Večerní párty

Dalším a posledním bodem svatebního dne je večerní párty. Tu jsem připraven odehrát k plné spokojenosti Vás a Vašich hostů, tak aby se všichni dobře bavili. Jsem připarven splnit všechna hudební přání. Samozřejmostí je pomoc s moderováním důležitostí jako je 1. novomanželský tanec, krájení dortu, svatebnich her a všeho co si situace bude žádat. Avšak nejsem ten, který bude zbytečně rušit průběh večera uváděním každé písničky či pořváváním do mikrofonů. Každá svatební párty má být jedninečná, proto se u mne nestane že budu odcházet v průběhu večera. Vždy vám garantuji konec svatební párty podle Vás! Je tedy jen na Vás, kdy budete chtít ukončit hudební produkci a jít spát... :-). Více informací v kostce naleznete níže na této stránce.

Kvalitní služby

Nejhlavnějším bodem mnou nabízených služeb je kvalita. Tu mohu ve všech bodech zaručit. Tou nejlepší reklamou jsou vždy novomanželé a jejich svatební hosté.

Praxe a reference

Má praxe je dosti dlouhá na to, abych znal a dokázal vyhovět Všem Vašim požadavkům. Při objednání mých služeb Vám zaručuji 100% spokojenost. Reference si prohlédněte zde.

Cenová nabídka

Cenovou kalkulaci Vám vždy rád zpracuji na základě zaslaných podkladů. Moje nabídka nekonkuruje nízkou cenou, nýbrž profesionálním přístupem a kvalitou mých služeb.


Komunikace

Na Vaši poptávku a případné dotazy se vždy snažím odpovědět co nejdřívě, nejpozději však do 24 hodin. Pro naléhavé a důležité dotazy můžete využít také můj telefonní kontakt 604 894 854. Jsem zde pro Vás. :-)

Hudební archiv

Můj hudební archiv sahá od 60. let po současnou muziku, kterou slýcháváte v rádiích. Na každou Vaši akci se připravuji individuálně dle předešlé domluvy. Rád Vám pomohu s výběrem hudby na všechny důležité body Vašeho dne "D". Samozřejmostí jsou hudební přání Vás a Vašich svatebních hostů, které jsem připraven splnit vždy k maximální spokojenosti!

Kvalitní technika

K produkci využívám jen tu nejkvalitnější techniku. Více o této technice můžete číst v sekci APARATURA. Srozumitelný přednes a světelné LED efekty udělají z Vaší akce nezapomenutlený zážitek.


Moderování

Na Vaši akci vždy mluvím k věci. Jsem připraven odmoderovat všechny důležité body Vašeho dne. Ať už je to první tanec, krájení dortů nebo jakákoliv důležitost onoho dne. :-)

Svatební hry

Na žádné svatbě by neměla chybět svatební hra. Ať už k poznání a prověření paměti novomanželů, nebo na rozproudění nálady. Pokud Vám nebo Vašim hostům došla inspirace. Rád Vám pomohu s organizací a přípravou svatební hry.

Doprava a platba

O dopravu se starat nemusíte. Jsem připraven za Vámi přijet na jakékoliv místo v České republice. Je na Vás jakou formu úhrady zvolíte. Na úhradu Vám vždy vystavím doklad, a vždy potvrdím její příjetí. Ať už hotově, nebo platbou převodem na účet.