Reference z portálu WDJS
Hudební produkce PANA MISTRA DJe byla famózní! Odhadl náladu na sále a hrál vše přesně tak, jak se zrovna v tu chvíli očekávalo. Plnil přání, držel se zaslaných požadavků a vcítil se do nálady všech našich hostů. Nejen my, ale právě i svatebčané byli nadšeni a žádali nás o kontakt. Výběrem jsme rozhodně nešlápli vedle! Vřele doporučujeme všem, kteří chystají svatbu, party nebo oslavu. Díky empatii pana DJe ho můžeme vřele doporučit na jakoukoli událost. Byli jsme nadšení a moc mu děkujeme za úžasně odvedenou práci. Díky němu byla naše první oslava jako novomanželů nezapomenutelná. :-) Děkujeme moc !! Nicole & Ondřej Královi

Nicole doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Byla to ta nejlepší párty v našem životě - a to bezpochyby z velké části kvůli našemu Dj Oldovi!!! :-) Velmi oceňujeme svatební formulář, který jsme před svatbou vyplnili - celý svatební den pak probíhal přesně podle našich představ, od perfektního ozvučení obřadu, přes příjemné podkreslení hostiny, moderování soutěží a důležitých momentů, až po parádní párty, kdy nenechal hosty ani vydechnout, protože hrál jednu pecku za druhou a roztančil všechny věkové kategorie :-) vše proběhlo bez jediné chybičky a po svatbě jsme od hostů slyšeli jen samou chválu. Olda je profesionál na svém místě - děkujeme Tobě i celému týmu WeddingDJs.cz a doporučujeme 10/10. Malešákovi ♥

Martina doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

B-Á-J-E-Č-N-É! Olda byl naprosto skvělý. Ozvučení obřadu, odpolední pohodička i večerní pártoška s moderováním soutěže, všechno bylo perfektní. Stále s úsměvem a ochotou plnit veškerá přání. A jakou měl výdrž! Chudák to s námi táhl až do pozdních ranních hodin. :-))) Hosté jeho přístup oceňují do dnes a asi mu přibude trocha práce na následujících svatbách :) OLDO DĚKUJEME! A také celé agentuře, protože to máte všechno opravdu vychytaný. Lenka a Pavel Drozdovi

Lenka doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Vse bylo naprosto super! Olda je velmi mily, sympaticky a usmevavy clovek :-) Domluva s nim na 1* ! Svatebni den jsme si diky nemu maximalne uzili! Vic takovych clovicku.

Romana doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

S Oldou jsme byli maximálně spokojeni a rozhodně ho doporučujeme! Nejen, že umí udělat skvělou party, při které byl parket pořád plný, ale kromě toho je strašně milej, ochotnej a vtipnej. Kromě party nám zařizoval i ozvučení svatebního obřadu a to bylo také bez jakéhokoliv problému. Navíc když měla během odpoledne třeba kapela pauzu, tak sám proaktivně začal hrát nějakou background hudbu, na čemž jsme se ani nedomlouvali. Prostě profesionál tělem i duší, ale zejména srdcem!

doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Děkujeme za skvělý doprovod našeho pracovního dne. Olda byl moc ochotný, dokázal vyhodnotit, jakou píseň právě zahrát a vyhověl všem přáním našich svatebních hostů. Doporučuji!

Michaela doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Vybrat si Oldu za DJ na svatbu byla obrovská výhra. Olda je profesionál na svém místě. Od první schůzky až po rozloučení byl velmi příjemný a přátelský. Vyšel nám ve všem vstříc (ozvučení proslovu, příjemný podkres hudby k obědu..). Svou párty rozjel písničkama pro malé děti, pokračoval dechovkama pro dospělé a završil to našimi oblíbenými písničkami, které obohatil o perfektně padnoucí hudební kousky. Nadšeni z výběru písniček byli také svatebčané, kteří nám potvrdili, že výběr Oldy byl opravdu správnou volbou!!! Oldu rozhodně rádi doporučíme a moc děkujeme, že byl součástí našeho svatební dne!!! Michaela a Jakub Zachovi.

Michaela doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Olda je famózní a velký profesionál. Chtěl bych moc poděkovat za skvělý večer. Hrál výborně, hosté byli nadšení a my taky. Pouštěl hudbu na přání, byl flexibilní a ukončení party bylo čistě v naši režii až když už jsme chtěli končit. Děkuji.

Milan doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ na svatbu jsme sháněli tři dny před svatbou, protože nám to odřekla kapela kvůli Covidu-19. Vzhledem k časové tísni jsme byli velmi pozitivně překvapení z celého průběhu. Jednání s WeddingDJs a poté po rezervaci komunikace s DJ Oldou byla naprosto perfektní. Během svatebního dne nám DJ Olda vyhověl se vším co jsme chtěli. Hosté si také nechali zahrát několik písniček na přání a všichni byli velice spokojení. DJ Olda uměl vystihnout momentální náladu v sálu a dle toho uzpůsobil tempo hudby. Moderoval nám taky pár aktivit, které jsme měli nachystané. Ještě jednou moc děkujeme, byl to ten nejlepší den v našem životě :-).

Gabriela doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Oldu jsme si vybrali podle recenzí, osobní zkušenost jsme neměli, ale rozhodně jsme neudělali chybu a všechno, co se píše, je pravda! :) Krásně zvládl vyvážit playlist tak, aby si tam každý něco našel a bavili jsme se díky tomu ohromně nejen my, ale skutečně všichni naši hosté. Všechno bylo absolutně bez problému a my moc děkujeme za smršť dojemných a divokých zážitků z parketu. Byla to jízda, děkujeme!

Veronika doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Perfektní hudební doprovod. DJ Olda překonal naše očekávání, všichni se náramně bavili. DJ Olda byl přátelský, ochotný, připravený pomáhat s organizací večera. Dj Oldu rozhodně doporučujeme :)

Oldřich doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Olda byl úžasný, báječný neskutečný. Vykouzlil nám báječnou atmosféru od obřadu až do brzkých ranních hodin. Byla to paráda a vřele doporučuji :-)

Kateřina doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Naprosto úžasné. Děkujeme za vše ! Parádní večer !

Pavel doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Olda byl perfektní. Nejen, že hrál ty správné songy v pravou chvíli, ale nebál se i mluvit a glosovat do programu. Super, Oldu bych určitě bez obav doporučil. Díky!

Martin doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

S Oldou jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek. Nejen co se týká hudební stránky, tu měl Olda zmáknou na jedničku, ale byl vynikající moderátor večerní zábavy a soutěží. Velmi kladně hodnotíme vybavení Oldy, jeho svítící pultík a osvětlené rampy dodaly tanečnímu parketu tu pravou atmosféru. Olda splnil náš hudební playlist a přizpůsobil se i našim svatebním hostům, kteří měli různá přání:-) Moc Oldy doporučujeme a moc děkujeme :-)

Lenka doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Splnil veškeré očekávání, naprosto super, rozhodně doporučuji

Tomáš doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Děkujeme Oldovi za nezapomenutelný večer! Byl velmi milý, přátelský a ihned se naladil na notu tančících. Jako nevěsta velmi oceňuji jeho empatii, kdy si hosté žádali žánr, který jsem zařadila téměř na blacklist a Olda se vždy ujistil, jestli s tím souhlasím. Myslím, že velmi profesionální sympaťák je to, co Olda vystihuje. Ještě jednou moc děkujeme za Vaše služby a přejeme mnoho úspěchů! Vendula a Jakub Soldánovi

Vendula doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Olda je skvělý člověk! Veselý, ochotný a stále pohodově naladěný parťák do svatebního večírku. V čem je výjimečný je jeho technické vybavení, má skvělý DJský pultík, který se rozehraje všemi světly a na požádání i další vybavení, které posune svatební párty zase o level výš nad ty ostatní. Jednoznačně velké DOPORUČUJEME!

Marie doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Děkujeme Oldovi za parádní den. Vše bylo do posledního puntíku perfentkní. Hudba klapnula přesně podle našich přání a představ. Olda nás krásně překvapil dárkem, který nám udělal obrovskou radost. Vkusným oblečením a profesionálním přístupem Olda jen potvrdil, že jsme si vybrali toho pravého DJ. Moc jsme si to užili.

Lenka doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Olda byl perfektni, výběr hudby kterou jsme nechali na něm byl úžasný. A večer to tam rozpumpoval skvěle. Ještě jednou děkujeme a moc Oldu doporučujeme.

Milan doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Moc děkujeme za skvělou hudební produkci během celé svatby a díky také za mix pro tanec, který perfektně ladil s atmosférou a naším hudebním vkusem. Skvělá párty! Moc díky Oldřichovi, byl výborným průvodcem večerem!

Kateřina doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Oldu určitě doporučuji, celý den nám hrál skvěle, byl nám k dispozici a ve všem nám vyšel vstříc. Super člověk i DJ, který nám udělal svatbu ještě hezčí :-)

Tomáš doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Olda byl moc milý a usměvavý. Hrál naprosto přesně podle naší domluvy. Děkujeme moc

Iveta doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Oldu bychom určitě doporučili. Měli jsme tu čest, aby nam hrál na svatbě a písničky i moderování bylo úplně úžasné. Vše proběhlo podle našich představ a moc jsme si to užili. Moc děkujeme Verča a Honza.

Veronika doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Vybrat si Oldu jako DJ na náš svatební den byla ta nejlepší volba! Svou práci dělá skvěle a hravě si poradil s našimi požadavky, které vznikly až na místě. Má velkou zásluhu na skvělé atmosféře, která vládla po celý den a večer, hrál výborně, zavděčil se všem a navíc je to velký sympaťák! Za nás zkrátka práce odvedená na jedničku s hvězdičkou, ještě jednou moc děkujeme a rádi všem Oldu doporučujeme! Terka a Ondra Fabianovi

Tereza doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Moc radi bychom podekovali DJ Oldrichovi za hudebni doprovod ke svatebni veceri a nasledne party. Moc jsme si to uzili. Velice ocenuji snadnou komunikaci a taky to, ze Oldrich vyslysel nase hudebni prani. Ze se snadno prizpusobil nasemu hudebnimu stylu. Jeste jednou velke diky a at se Vam dari i nadale. Misa & Paul

Michaela doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

MI přesto, že nám na svatbě několik hodin nejela elektřina, Olda si uměl poradit a hudba hrála dál. Tímto mu patří velký dík, podmínky pro něj nebyly ideální, ale dokázal si s nimi poradit a atmosféra byla stále báječná!

Nela doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Vse perfektni a hralo se az do 03:00 hod.rana, dekujeme:-))

Lukáš doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Oldu bychom určitě doporučili na každé párty. Atmosféra, písničky i moderování bylo úplně úžasné, splnil všechny naše požadavky. Moc jsme si to užili. Máme jediné mínus :-) že Olda neumí zpomalit čas, protože celá oslava hrozně rychle utekla. :-) Moc děkujeme za vše!!! Jana a Lukáš

Jana doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Vše podle našich představ, zahrál od každého z žánrů, takže si zatančili jak děti, babičky, rodiče, tak my, speciálně pro nás hudbu z 50. a 60. lét (měli jsme svatbu v tomto stylu). Výborně jednička s hvězdičkou! Budu doporučovat!:-)

Aneta doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Nemam čo dodat,Dj bol fantasticky,komunikacia pred svadbou bola na velmi dobrej urovni,Dj sa zaujimal o naš hudobny vkus,počas zabavy sa prisposoboval vkusu hosti a zabavili sa všetky generacie,vrelo odporučam.

Dominik doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Byli jsme naprosto spokojení. Možná zprvu, jsme měli trochu obavy, zda jsme udělali dobře a objednali si DJ, o kterém jsme doposud neslyšeli, z vyšší cenové kategorie, ale po tom co nám předvedl na naší svatbě vůbec ničeho nelitujeme. Bylo to prostě strašně na pohodu, příjemná party a bez jediného zaváhání:-) DJ komunikoval nejen s námi(novomanželi), ale reagoval i na naše hosty, na jejich přání a pod. Bylo fajn, že když bylo třeba, sdělil něco do mikrofonu. Rozhodně se nám nestalo to, čehož jsme byli bohužel svědky na jiné svatbě přátel, že by si DJ hrál jen pro sebe a vůbec mu nevadilo, že všichni sedí a čekají až zahraje to co si objednali. DJ Oldřich Hróza je mladý, chytrý a vtipný DJ, který Vaši svatbu, či party dovede k dokonalosti. Ještě jednou díky za vše. Karolína a Ondřej

Karolína doporučuje DJ Oldřicha Hrózu